ΑΓΡΙΑ ΖΩΑ (Β΄& Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
Οι μαθητές της Β' και της Ε' τάξης ολοκλήρωσαν την ενασχόλησή τους με τα ζώα πραγματοποιώντας εικαστικές δημιουργίες. Σε συνεργασία με την καθηγήτρια των Εικαστικών αναπαράστησαν τη ζούγκλα με διάφορους τρόπους.
![](https://9b9ec758578b3ee0d46b-305404f9eb35eaf4130aa2d106c6a91c.ssl.cf3.rackcdn.com/716/articles/11923/images/p1e8m685it1t07u611brv7o91r4u4.jpeg)
![](https://9b9ec758578b3ee0d46b-305404f9eb35eaf4130aa2d106c6a91c.ssl.cf3.rackcdn.com/716/articles/11923/images/p1e8m69o131t2e1ue1fp372715q54.jpeg)
Οι μαθητές της Β' και της Ε' τάξης ολοκλήρωσαν την ενασχόλησή τους με τα ζώα πραγματοποιώντας εικαστικές δημιουργίες. Σε συνεργασία με την καθηγήτρια των Εικαστικών αναπαράστησαν τη ζούγκλα με διάφορους τρόπους.